• Žari
  • Žari na drva
Žar na drva OFYR Island Corten 100 PRO Teak WoodŽar na drva OFYR Island Corten 100 PRO Teak WoodŽar na drva OFYR Island Corten 100 PRO Teak WoodŽar na drva OFYR Island Corten 100 PRO Teak WoodŽar na drva OFYR Island Corten 100 PRO Teak Wood

-5% v bonu s kuponom KZOFYR

Žar na drva Island Corten 100 PRO Teak Wood
Ofyr - #OOI-100-PRO-TW 

3.750,00 €
oz. 88.52 € / mesec.


Opis izdelka

OFYR Island Pro je prenosna različica žara OFYR Island 100-100 iz Corten jekla. OFYR Pro stoji na štirih vrtljivih kolesih, zato ga je mogoče enostavno premakniti. Ta žar je zelo praktičen, zlasti za uporabo v gostinstvu, vendar je idealen tudi za uporabo na vrtu.

Island Pro je opremljen z leseno rezalno desko za pripravo hrane, praktičnim držalom za pribor in začimbe ter prostorom za shranjevanje drv (± 0,4 m³ lesa). Kar zadeva funkcionalnost, je Pro popoln žar z edinstvenim OFYR dizajnom.

OFYR Island je popoln zunanji žar
Lepo oblikovan OFYR Pro je izjemno vsestranski žar. Stožičasta posoda za ogenj ima široko površino za peko. Iz središča se toplota enakomerno širi in omogoča več temperatur peke hkrati. Ne glede na to, ali pečete jajca, zelenjavo ali sočen zrezek, vam ta žar odpira svet nove možnosti peke.

Plošča za peko meri 100 cm v premeru in 12 mm v debelino. Plošča se segreje na približno 300 °C s pomočjo drv (možno je uporabljati tudi oglje, vendar je manj zabavno, saj oglje ne gori s plamenom). Ploščo namastite z oljem in pričnite s peko. Površina za peko je zelo velika; na plošči s premerom 100 cm je enostavno peči za 50 oseb.

OFYR Island Pro je opremljen z rezalno desko iz toplotno obdelanega bukovega lesa. Možnost imate tudi izbire keramičnega kamna v temno sivi barvi. Prednost tega je, da lahko Pro zunaj pustite vse leto, leseno rezalno desko pa je potrebno shranjevati na suhem.

Enostaven za uporabo in čiščenje
Za razliko od drugih žarov je OFYR zelo enostaven za čiščenje in praktično ne potrebuje vzdrževanja. Ostanki hrane in odvečno olje končajo direktno v ognju. Plošča za peko se z lopatko zelo enostavno ščisti, saj se vsa umazanija potisne v ogenj. Nato jo obrišete z vlažno krpo in je plošča znova pripravljena za uporabo.

Narejen iz Corten jekla
OFYR Island Pro je narejen iz trpežnega Corten jekla. Za to jeklo je značilna rjava-oranžna barva rje in dolga življenjska doba. Ta je tako dolga, saj prvi sloj rje varuje spodnje sloje pred nadaljnim rjavenjem, zato žar ne potrebuje barvanja in ne potrebuje veliko vzdrževanja. Dlje časa kot uporabljate žar, lepši postaja, saj sčasoma jeklo pridobi lepo, naravno plast patine.

Corten jeklo se včasih imenuje tudi vremensko odporno jeklo, kar pomeni, da lahko vaš OFYR pustite zunaj skozi celo leto.

OFYR Island Pro na kratko:
  • Popoln zunanji žar
  • Štiri kolesa za lažje premikanje
  • Opremljen z priročnim držalom za začimbe in dodatke
  • Prostor za skladiščenje drv (± 0.4 m³ lesa)
  • Dodana lesena rezalna deska (na voljo tudi v svetlo ali temno sivi keramiki)
  • Narejen iz trpežnega Corten jekla: OFYR lahko stoji zunaj celo leto
  • Primeren za catering


Glavne značilnosti

Barva:(Rjasto) rjava
Material:Corten jeklo
Dimenzije:L 65 x W 135 x H 100 cm
Teža:220 kg (Plancha 55 kg)
Debelina stožca:3 mm
Debelina pekača:29 cm
Obseg plošče:Ø 98 cm
Table top material:Teak Wood
Plošča:Jeklena pločevina



Nadgradi žar →

Seznam pripomočkov, ki so kompatibilni z izbranim žarom.


Žaščita

165,00 €
Pribor

15,00 €
Pokrivala

50,00 €
Dodatki Ofyr

30,00 €

42,50 €

70,00 €

240,00 €

70,00 €


  • Žari
  • Žari na drva


Žari Dodatki za žar Vinoteka Mesnica Japonski noži Vrtno pohištvo


VSE PRAVICE PRIDRŽANE © KRALJ ŽARA 2025.
Studio Pešec d.o.o., Litostrojska 40, 1000 Ljubljana • Davčna številka: SI46658068